Odběratelská místa

Firemní prodejna

Srdečně Vás zveme do naší firemní prodejny, která je umístěna v areálu pekárny. Denně si u nás můžete zakoupit právě vytažený horký chléb z pece, čerstvě uvařené houskové knedlíky, domácí máslové teplé koláče a další pekařské výrobky. Rádi Vám také cokoli z našeho sortimentu vyrobíme na objednávku.

Tak jako naše chleby při výrobě potřebují svůj čas, aby v něm proběhly všechny procesy a získaly tu pravou chuť a vůni, stejně tak tento způsob výroby vyžaduje kvalitní prodavače. Náš personál na prodejně umí se zákazníky promluvit a vysvětlit v čem je rozdíl mezi průmyslovým chlebem a tím naším řemeslným kváskovým.
Všem firmám, majitelům prodejen, restaurací a hotelů nabízíme osobní odběr čerstvě upečených produktů za zvýhodněné ceny. ( Naše pekárna je vzdálena 5 km od prodejny Makro Hrabová, tudíž při Vašem případném nákupu to není zajížďka a vy budete mít pro své zákazníky výrobky s jistou čerstvostí)

Zveme Vás srdečně do naši prodejny. Přijďte k nám ochutnat z pece právě vytažené výrobky!

Prodejní doba: Po-Pá 09:30 – 15:30
  So Zavřeno
  Ne 09:00 – 13:00

S našimi výrobky se můžete setkat jak v maloobchodních prodejnách, prodejnách zdravé výživy,
tak v různých gastronomických zařízeních v rámci celého severomoravského kraje.
Naše společnost dodává své výrobky i do renomovaných maloobchodních řetězců,
naše výrobky naleznete právě tam!
Mezi naše nejvýznamější zákazníky patří například společnosti:

 

© Martina bakery s.r.o., Lumírova 487/7, 700 30, E-MAIL: info@martinabakery.CZ, tel: 558 672 682 Informace o dotačních programech