Mrkvánky

Jemné pečivo z těsta, do kterého je přidaná mrkev a bohatá povidlová či hrušková náplň. Ideální cukrovinka zejména ke kávě nebo čaji

Naše vyhlášené Hukvaldské Mrkvánky vyrábíme ručně podle původní tradiční receptury. Mrkvánky se staly velkým hitem u našich zákazníků a postupně v celém Moravskosklezském kraji. Přestože se jedná o regionální výrobek, našel si mnoho skalních příznivců i v ostatních krajích České republiky.

Mrkvánky vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin podle originální receptury. Díky svému složení a vynikající chuti se staly velmi oblíbenými. Vyrábí se z čerstvé mrkve, která je významným zdrojem vlákniny. Mrkvánky neobsahují konzervanty ani barviva, jsou tudíž vhodné i jako chutná svačinka pro děti.

Na našich mrkváncích si vytvoříte závislost. Pokud si dáte jeden jediný, nebudete chtít přestat.

Přestože se může stát, že v některé z prodejen najdete kopie Mrkvánků, vězte, že Hukvaldské Mrkvánky jsou jen jedny. A to ty naše! Ručně vyráběné z pečlivě vybraných kvalitních surovin.


Fotogalerie


© Martina bakery s.r.o., Lumírova 487/7, 700 30, E-MAIL: info@martinabakery.CZ, tel: 558 672 682 Informace o dotačních programech